Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Hakkari arası kaç km, Batman Hakkari arası kaç saat, Batman Hakkari Uçakla Kaç Saat?, Batman Hakkari Otobüsle Kaç Saat?, Batman Hakkari Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Hakkari Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Hakkari arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Hakkari Arası

Araba Süresi: 6 saat 4 dakika 
Araba Mesafesi: 394 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 394 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 77 saat - 358 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Batman Hakkari Arası Kaç Km?

Batman - Hakkari arası 394 kilometre'dir.


Batman Hakkari Arabayla Kaç Saat?

Batman Hakkari arası araba ile 6 saat 4 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Hakkari Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Hakkari arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 394 kilometre mesafede 25.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 974 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 21.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 846 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 363 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Hakkari Otobüsle Kaç Saat?

Batman Hakkari arası otobüs ile 7 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman Hakkari Uçakla Kaç Saat?

Batman Hakkari arası uçak ile 50 dakika sürer.


Batman ile Hakkari Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Hakkari konumu ve coğrafi yapısı itibarıyla pek çok medeniyete ev sahipligi yapmıştır.Ters lalesi ile ünlüdür. Hakkari ili balcılık alanında ülke geneline katkı sağlamaktadır.Türkiye'nin en güney doğusundadır. Yörenin %87,6 sı dağlık %10,3 ü platoluk %2,1 ovalıktır. Hakkari'de karasal iklim görülür. Yazlar kurak ve sıcak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer.

arasi kac km

Erzincan İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Erzincan Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -