Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Iğdır arası kaç km, Batman Iğdır arası kaç saat, Batman Iğdır Uçakla Kaç Saat?, Batman Iğdır Otobüsle Kaç Saat?, Batman Iğdır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Iğdır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Iğdır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Iğdır Arası

Araba Süresi: 6 saat 7 dakika 
Araba Mesafesi: 465 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 
Otobüs Mesafesi: 465 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 95 saat - 455 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 13 

Batman Iğdır Arası Kaç Km?

Batman - Iğdır arası 465 kilometre'dir.


Batman Iğdır Arabayla Kaç Saat?

Batman Iğdır arası araba ile 6 saat 7 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Iğdır Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Iğdır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 465 kilometre mesafede 30.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1149 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 25.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 998 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 428 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Iğdır Otobüsle Kaç Saat?

Batman Iğdır arası otobüs ile 8 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman Iğdır Uçakla Kaç Saat?

Batman Iğdır arası uçak ile 1 saat sürer.


Batman ile Iğdır Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Iğdır, Iğdır ilinin merkezi olan şehirdir. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın yüzölçümünün üçte ikisi, il merkezine bağlı Suveren köyü'nün sınırları içindedir. Önemli bir kültür kavşağında bulunan Iğdır, Ermenistan ile de komşudur. Iğdır'ın iklimi Doğu Anadolu Bölgesi tipi Karasal İklimi'dir. Erzurum-Kars yaylasına göre daha yumuşak, yazlar ise daha uzun ve sıcak geçer.

arasi kac km

Elazığ Zonguldak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Yozgat Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Yalova Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Van Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Uşak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Tunceli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Trabzon Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Tokat Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Tekirdağ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Şırnak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Şanlıurfa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Sivas Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Sinop Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Siirt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Samsun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Sakarya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Rize Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Osmaniye Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Ordu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Niğde Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Nevşehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Muş Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Muğla Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Mersin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Mardin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Manisa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Malatya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Kütahya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Konya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Elazığ Kocaeli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -