Diyarbakır Kocaeli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Diyarbakır Kocaeli arası kaç km, Diyarbakır Kocaeli arası kaç saat, Diyarbakır Kocaeli Uçakla Kaç Saat?, Diyarbakır Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?, Diyarbakır Kocaeli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Diyarbakır Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Diyarbakır Kocaeli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır - Kocaeli Arası

Araba Süresi: 13 Saat 40 Dakika 
Araba Mesafesi: 1345 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 Saat 50 Dakika 
Otobüs Mesafesi: 1345 kilometre 
Otobüs Süresi: 18 Saat 30 Dakika 
Yürüme Mesafesi: 261 Saat - 1.150 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 20 

Diyarbakır Kocaeli Arası Kaç Km?

Diyarbakır - Kocaeli arası 1345 kilometre'dir.


Diyarbakır Kocaeli Arabayla Kaç Saat?

Diyarbakır Kocaeli arası araba ile 13 Saat 40 Dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Diyarbakır Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar?

Diyarbakır Kocaeli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1345 kilometre mesafede 87.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3148 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 74.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2886 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1238 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Diyarbakır Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?

Diyarbakır Kocaeli arası otobüs ile 18 Saat 30 Dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Diyarbakır Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Diyarbakır Kocaeli arası uçak ile 1 Saat 50 Dakika sürer.


Diyarbakır ile Kocaeli Hakkında Genel Bilgiler

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. İlin yüzölçümü 15.168 km2'dir. Valiliğin denizden yüksekliği 660 m'dir. Adıyaman, Batman, Bingöl, Elazığ, Mardin, Muş, Malatya ve Şanlıurfa illeri ile komşudur. 17 tane ilçeye sahiptir.

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en önemli sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan sonra en gelişmiş şehirdir. 2022 itibarıyla 2.033.441 kişilik nüfusa sahiptir. Nüfus bakımından İstanbul ve Bursa'dan sonra Marmara Bölgesinin üçüncü büyük ilidir. Adını 1320 yılında İzmit yöresini fetheden Akça Koca'dan almaktadır. İstanbul, Bursa, Sakarya, Yalova illeriyle komşudur.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -