Edirne Adıyaman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Adıyaman arası kaç km, Edirne Adıyaman arası kaç saat, Edirne Adıyaman Uçakla Kaç Saat?, Edirne Adıyaman Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Adıyaman Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Adıyaman Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Adıyaman arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Adıyaman Arası

Araba Süresi: 15 saat 49 dakika 
Araba Mesafesi: 1433 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1433 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 3 dakika 
Yürüme Mesafesi: 270 saat - 1.317 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Edirne Adıyaman Arası Kaç Km?

Edirne - Adıyaman arası 1433 kilometre'dir.


Edirne Adıyaman Arabayla Kaç Saat?

Edirne Adıyaman arası araba ile 15 saat 49 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Adıyaman Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Adıyaman arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1433 kilometre mesafede 93.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2143 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 78.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1656 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 711 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Adıyaman Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Adıyaman arası otobüs ile 19 saat 3 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Adıyaman Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Adıyaman, Adıyaman ilinin merkez ilçesidir. Kuzeyden Çelikhan, doğudan Kahta, güneydoğudan Samsat ve Atatürk Baraj Gölü ile, güneyden Fırat nehri ve batıdan Besni ve Tut ilçeleri ile çevrilidir.Önceleri şehir merkezindeki kale etrafında konumlanan yerleşim, il merkezi olduğu 1954 yılından itibaren genişlemiş ve büyümüştür.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -