Edirne Ağrı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Ağrı arası kaç km, Edirne Ağrı arası kaç saat, Edirne Ağrı Uçakla Kaç Saat?, Edirne Ağrı Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Ağrı Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Ağrı Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Ağrı arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Ağrı Arası

Araba Süresi: 18 saat 37 dakika 
Araba Mesafesi: 1667 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1667 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 8 dakika 
Yürüme Mesafesi: 333 saat - 1.639 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Edirne Ağrı Arası Kaç Km?

Edirne - Ağrı arası 1667 kilometre'dir.


Edirne Ağrı Arabayla Kaç Saat?

Edirne Ağrı arası araba ile 18 saat 37 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Ağrı Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Ağrı arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1667 kilometre mesafede 108.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2493 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 91.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1926 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 827 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Ağrı Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Ağrı arası otobüs ile 23 saat 8 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Ağrı Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Ağrı Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yukarı Murat-Van Bölümü'nde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı'ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmuştur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -