Edirne Antalya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Antalya arası kaç km, Edirne Antalya arası kaç saat, Edirne Antalya Uçakla Kaç Saat?, Edirne Antalya Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Antalya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Antalya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Antalya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Antalya Arası

Araba Süresi: 10 saat 36 dakika 
Araba Mesafesi: 943 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 943 kilometre 
Otobüs Süresi: 17 saat 10 dakika 
Yürüme Mesafesi: 153 saat - 806 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 5 

Edirne Antalya Arası Kaç Km?

Edirne - Antalya arası 943 kilometre'dir.


Edirne Antalya Arabayla Kaç Saat?

Edirne Antalya arası araba ile 10 saat 36 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Antalya Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Antalya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 943 kilometre mesafede 61.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1410 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 51.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1090 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 468 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Antalya Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Antalya arası otobüs ile 17 saat 10 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Antalya Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Antalya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehridir. Türkiye'de "turizmin başkenti" olarak görülmektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -