Edirne Ardahan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Ardahan arası kaç km, Edirne Ardahan arası kaç saat, Edirne Ardahan Uçakla Kaç Saat?, Edirne Ardahan Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Ardahan Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Ardahan arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Ardahan Arası

Araba Süresi: 19 saat 4 dakika 
Araba Mesafesi: 1701 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1701 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 51 dakika 
Yürüme Mesafesi: 341 saat - 1.652 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Edirne Ardahan Arası Kaç Km?

Edirne - Ardahan arası 1701 kilometre'dir.


Edirne Ardahan Arabayla Kaç Saat?

Edirne Ardahan arası araba ile 19 saat 4 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Ardahan arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1701 kilometre mesafede 110.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2543 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 93.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1965 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 844 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Ardahan Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Ardahan arası otobüs ile 23 saat 51 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Ardahan Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -