Edirne Artvin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Artvin arası kaç km, Edirne Artvin arası kaç saat, Edirne Artvin Uçakla Kaç Saat?, Edirne Artvin Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Artvin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Artvin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Artvin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Artvin Arası

Araba Süresi: 18 saat 26 dakika 
Araba Mesafesi: 1550 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1550 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 24 dakika 
Yürüme Mesafesi: 317 saat - 1.538 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Edirne Artvin Arası Kaç Km?

Edirne - Artvin arası 1550 kilometre'dir.


Edirne Artvin Arabayla Kaç Saat?

Edirne Artvin arası araba ile 18 saat 26 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Artvin Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Artvin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1550 kilometre mesafede 100.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2318 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 85.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1791 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 769 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Artvin Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Artvin arası otobüs ile 23 saat 24 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Artvin Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin doğu ucunda bulunan bir şehirdir ve Artvin ilinin merkezidir. Artvin, Orta Çağ'da Gürcistan'ın bölgelerinden biri olan Klarceti'deki yerleşmelerden biriydi. Önemli yolların geçtiği bir kavşakta yer alıyordu.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -