Edirne Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Aydın arası kaç km, Edirne Aydın arası kaç saat, Edirne Aydın Uçakla Kaç Saat?, Edirne Aydın Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Aydın Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Aydın Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Aydın arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Aydın Arası

Araba Süresi: 9 saat 6 dakika 
Araba Mesafesi: 719 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 719 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 108 saat - 578 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Edirne Aydın Arası Kaç Km?

Edirne - Aydın arası 719 kilometre'dir.


Edirne Aydın Arabayla Kaç Saat?

Edirne Aydın arası araba ile 9 saat 6 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Aydın Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Aydın arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 719 kilometre mesafede 46.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1075 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 39.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 831 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 357 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Aydın Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Aydın arası otobüs ile 12 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Aydın Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Aydın, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirminci şehridir. Ege Bölgesi'nde yer alan, turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerdendir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -