Edirne Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Bolu arası kaç km, Edirne Bolu arası kaç saat, Edirne Bolu Uçakla Kaç Saat?, Edirne Bolu Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Bolu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Bolu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Bolu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Bolu Arası

Araba Süresi: 5 saat 53 dakika 
Araba Mesafesi: 531 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 531 kilometre 
Otobüs Süresi: 9 saat 
Yürüme Mesafesi: 105 saat - 515 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Edirne Bolu Arası Kaç Km?

Edirne - Bolu arası 531 kilometre'dir.


Edirne Bolu Arabayla Kaç Saat?

Edirne Bolu arası araba ile 5 saat 53 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Bolu Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Bolu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 531 kilometre mesafede 34.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 794 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 29.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 614 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 264 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Bolu Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Bolu arası otobüs ile 9 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Bolu Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Bolu, Bolu ilinin merkez ilçesi ve aynı adlı bir şehirdir.Bolu İl Merkezine göre; Dörtdivan, Yeniçağa ve Gerede İlçeleri doğuda, Mengen kuzeydoğuda, Göynük ve Mudurnu İlçeleri güneybatıda, Seben ve Kıbrıscık İlçeleri ise güneyde yer almaktadır. Bolu genellikle Batı Karadeniz ve Karadeniz iklim tiplerinin içinde yer almaktadır. Bunun yanında güneybatı bölümlerinde Marmara ve İç Anadolu iklim tipleri de görülmektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -