Edirne Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Bursa arası kaç km, Edirne Bursa arası kaç saat, Edirne Bursa Uçakla Kaç Saat?, Edirne Bursa Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Bursa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Bursa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Bursa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Bursa Arası

Araba Süresi: 4 saat 19 dakika 
Araba Mesafesi: 403 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 403 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 50 saat - 323 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 11 

Edirne Bursa Arası Kaç Km?

Edirne - Bursa arası 403 kilometre'dir.


Edirne Bursa Arabayla Kaç Saat?

Edirne Bursa arası araba ile 4 saat 19 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Bursa Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Bursa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 403 kilometre mesafede 26.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 603 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 22.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 466 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 200 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Bursa Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Bursa arası otobüs ile 6 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Bursa Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Bursa Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr'dır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -