Edirne Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Çanakkale arası kaç km, Edirne Çanakkale arası kaç saat, Edirne Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Edirne Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 3 saat 37 dakika 
Araba Mesafesi: 291 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 291 kilometre 
Otobüs Süresi: 4 saat 27 dakika 
Yürüme Mesafesi: 48 saat - 237 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 5 

Edirne Çanakkale Arası Kaç Km?

Edirne - Çanakkale arası 291 kilometre'dir.


Edirne Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Edirne Çanakkale arası araba ile 3 saat 37 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 291 kilometre mesafede 18.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 436 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 16.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 337 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 145 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Çanakkale arası otobüs ile 4 saat 27 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -