Edirne Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Çorum arası kaç km, Edirne Çorum arası kaç saat, Edirne Çorum Uçakla Kaç Saat?, Edirne Çorum Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Çorum Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Çorum Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Çorum arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Çorum Arası

Araba Süresi: 9 saat 30 dakika 
Araba Mesafesi: 842 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 842 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 164 saat - 806 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Edirne Çorum Arası Kaç Km?

Edirne - Çorum arası 842 kilometre'dir.


Edirne Çorum Arabayla Kaç Saat?

Edirne Çorum arası araba ile 9 saat 30 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Çorum Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Çorum arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 842 kilometre mesafede 54.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1259 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 46.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 973 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 418 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Çorum Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Çorum arası otobüs ile 15 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Çorum Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi'nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. 2020 yılı itibarıyla 299.315 kişilik nüfusa sahiptir. Yerli halkı Türkmendir. Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir. Orta Karadeniz Bölümü'nün iç kısmında yer almaktadır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -