Edirne Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Diyarbakır arası kaç km, Edirne Diyarbakır arası kaç saat, Edirne Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?, Edirne Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Diyarbakır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Diyarbakır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Diyarbakır Arası

Araba Süresi: 17 saat 5 dakika 
Araba Mesafesi: 1684 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1684 kilometre 
Otobüs Süresi: 22 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 303 saat - 1.490 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Edirne Diyarbakır Arası Kaç Km?

Edirne - Diyarbakır arası 1684 kilometre'dir.


Edirne Diyarbakır Arabayla Kaç Saat?

Edirne Diyarbakır arası araba ile 17 saat 5 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Diyarbakır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1684 kilometre mesafede 109.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2518 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 92.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1946 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 835 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Diyarbakır arası otobüs ile 22 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. İlin yüzölçümü 15.168 km²'dir. Valiliğin denizden yüksekliği 660 m'dir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -