Elazığ Antalya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Elazığ Antalya arası kaç km, Elazığ Antalya arası kaç saat, Elazığ Antalya Uçakla Kaç Saat?, Elazığ Antalya Otobüsle Kaç Saat?, Elazığ Antalya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Elazığ Antalya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Elazığ Antalya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Elazığ - Antalya Arası

Araba Süresi: 13 saat 26 dakika 
Araba Mesafesi: 1045 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 30 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1045 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 202 saat - 981 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Elazığ Antalya Arası Kaç Km?

Elazığ - Antalya arası 1045 kilometre'dir.


Elazığ Antalya Arabayla Kaç Saat?

Elazığ Antalya arası araba ile 13 saat 26 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Elazığ Antalya Arası Arabam Kaç Yakar?

Elazığ Antalya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1045 kilometre mesafede 67.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2446 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 57.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2242 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 962 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Elazığ Antalya Otobüsle Kaç Saat?

Elazığ Antalya arası otobüs ile 19 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Elazığ Antalya Uçakla Kaç Saat?

Elazığ Antalya arası uçak ile 1 saat 30 dakika sürer.


Elazığ ile Antalya Hakkında Genel Bilgiler

Elazığ, Türkiye'nin Elazığ ilinin merkezi olan şehir. Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer almaktadır.Elazığ ili, MÖ 4000'li yıllarda kurulan, Harput kentinin ovadaki devamıdır. Bu nedenle yıllarca Harput olarak anılmıştır. karasal iklim egemen olup, kışlar soğuk ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir.

Antalya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehridir. Türkiye'de "turizmin başkenti" olarak görülmektedir. Güneyinde Akdeniz ve kuzeyinde denize paralel uzanan Toroslar ile çevrili olup, doğusunda Mersin, Konya ve Karaman, kuzeyinde Isparta ve Burdur, batısında Muğla illeri ile komşudur. Türk turizminde İstanbul ile birlikte en çok turist çeken bir diğer ilde Antalya'dır. Türkiye'de en çok antik kent bulunan ildir. Antalya ili iklimi genel olarak Akdeniz iklimine girmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -