Elazığ Kocaeli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Elazığ Kocaeli arası kaç km, Elazığ Kocaeli arası kaç saat, Elazığ Kocaeli Uçakla Kaç Saat?, Elazığ Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?, Elazığ Kocaeli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Elazığ Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Elazığ Kocaeli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Elazığ - Kocaeli Arası

Araba Süresi: 12 Saat 
Araba Mesafesi: 1112 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 Saat 15 Dakika 
Otobüs Mesafesi: 1112 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 Saat 30 Dakika 
Yürüme Mesafesi: 228 Saat - 1.005 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 25 

Elazığ Kocaeli Arası Kaç Km?

Elazığ - Kocaeli arası 1112 kilometre'dir.


Elazığ Kocaeli Arabayla Kaç Saat?

Elazığ Kocaeli arası araba ile 12 Saat sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Elazığ Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar?

Elazığ Kocaeli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1112 kilometre mesafede 72.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2603 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 61.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2386 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1024 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Elazığ Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?

Elazığ Kocaeli arası otobüs ile 16 Saat 30 Dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Elazığ Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Elazığ Kocaeli arası uçak ile 1 Saat 15 Dakika sürer.


Elazığ ile Kocaeli Hakkında Genel Bilgiler

Elazığ, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat Havzası'nda bulunan, on bir ilçeden oluşan il. Konumu itibarıyla; ili doğudan Bingöl, kuzeyden Keban Baraj Gölü aracılığıyla Tunceli, batı ve güneybatıdan Karakaya Baraj Gölü vasıtasıyla Malatya, kuzey batıdan Erzincan illerinin arazileri çevrelemektedir. İlin sınırları 8.327 km²'si kara, 826 km²'si baraj ve doğal göl olmak üzere toplam 9153 km²'lik alanı kapsamaktadır.

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en önemli sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan sonra en gelişmiş şehirdir. 2022 itibarıyla 2.033.441 kişilik nüfusa sahiptir. Nüfus bakımından İstanbul ve Bursa'dan sonra Marmara Bölgesinin üçüncü büyük ilidir. Adını 1320 yılında İzmit yöresini fetheden Akça Koca'dan almaktadır. İstanbul, Bursa, Sakarya, Yalova illeriyle komşudur.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -