Erzurum Yalova Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Erzurum Yalova arası kaç km, Erzurum Yalova arası kaç saat, Erzurum Yalova Uçakla Kaç Saat?, Erzurum Yalova Otobüsle Kaç Saat?, Erzurum Yalova Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Erzurum Yalova Arası Arabam Kaç Yakar? ile Erzurum Yalova arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Erzurum - Yalova Arası

Araba Süresi: 13 Saat 40 Dakika 
Araba Mesafesi: 1208 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 Saat 15 Dakika 
Otobüs Mesafesi: 1208 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 Saat 
Yürüme Mesafesi: 264 Saat - 1.174 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Erzurum Yalova Arası Kaç Km?

Erzurum - Yalova arası 1208 kilometre'dir.


Erzurum Yalova Arabayla Kaç Saat?

Erzurum Yalova arası araba ile 13 Saat 40 Dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Erzurum Yalova Arası Arabam Kaç Yakar?

Erzurum Yalova arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1208 kilometre mesafede 78.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2827 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 66.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2592 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1112 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Erzurum Yalova Otobüsle Kaç Saat?

Erzurum Yalova arası otobüs ile 19 Saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Erzurum Yalova Uçakla Kaç Saat?

Erzurum Yalova arası uçak ile 1 Saat 15 Dakika sürer.


Erzurum ile Yalova Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum Türkiye'nin 81 ilinden biridir. Erzurum Ovası'nın güneydoğu kenarında, bu ova ile Palandöken dağının temas sahasında kurulmuş olan Erzurum şehri, 749,754 nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir. Denizden yüksekliği yaklaşık 1900 m olan Erzurum, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeridir. Şehir, tarihî eserleri ve kış sporları tesisleriyle de tanınır. Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük dördüncü ili olan Erzurum'da, temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olup şehir son yıllarda kış turizmiyle de öne çıkmaktadır. Soğuk iklimi sebebiyle sanayisi gelişmemiştir. 25.005 km² yüzölçümüne sahip il arazisinin %15,17'si tarımsal amaçlı olarak kullanılabilir konumdadır.

Yalova, Türkiye Cumhuriyeti'nin Marmara Bölgesi'nde yer alan bir ildir. Marmara Denizi kıyısındaki il, İstanbul'a bağlı iken 6 Haziran 1995'te il olmuştur.Yalova ili nüfusu: 276.050'dir. Bu nüfusun %89,9'u şehirlerde yaşamaktadır. İlin yüzölçümü 799 km2'dir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -