Gaziantep Adana Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Gaziantep Adana arası kaç km, Gaziantep Adana arası kaç saat, Gaziantep Adana Uçakla Kaç Saat?, Gaziantep Adana Otobüsle Kaç Saat?, Gaziantep Adana Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Gaziantep Adana Arası Arabam Kaç Yakar? ile Gaziantep Adana arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Gaziantep - Adana Arası

Araba Süresi: 2 saat 25 dakika 
Araba Mesafesi: 223 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 223 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 10 dakika 
Yürüme Mesafesi: 42 saat - 208 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 138 

Gaziantep Adana Arası Kaç Km?

Gaziantep - Adana arası 223 kilometre'dir.


Gaziantep Adana Arabayla Kaç Saat?

Gaziantep Adana arası araba ile 2 saat 25 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Gaziantep Adana Arası Arabam Kaç Yakar?

Gaziantep Adana arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 223 kilometre mesafede 14.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 298 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 12.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 285 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 123 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Gaziantep Adana Otobüsle Kaç Saat?

Gaziantep Adana arası otobüs ile 3 saat 10 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Gaziantep Adana Uçakla Kaç Saat?

Gaziantep Adana arası uçak ile 50 dakika sürer.


Gaziantep ile Adana Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

Adana, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İlin yüzölçümü 13.844 km2dir. Adana'nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova'nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

arasi kac km

Batman İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -