Gaziantep Afyonkarahisar Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Gaziantep Afyonkarahisar arası kaç km, Gaziantep Afyonkarahisar arası kaç saat, Gaziantep Afyonkarahisar Uçakla Kaç Saat?, Gaziantep Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?, Gaziantep Afyonkarahisar Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Gaziantep Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar? ile Gaziantep Afyonkarahisar arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Gaziantep - Afyonkarahisar Arası

Araba Süresi: 9 saat 6 dakika 
Araba Mesafesi: 781 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 781 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 155 saat - 754 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 38 

Gaziantep Afyonkarahisar Arası Kaç Km?

Gaziantep - Afyonkarahisar arası 781 kilometre'dir.


Gaziantep Afyonkarahisar Arabayla Kaç Saat?

Gaziantep Afyonkarahisar arası araba ile 9 saat 6 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Gaziantep Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar?

Gaziantep Afyonkarahisar arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 781 kilometre mesafede 50.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1041 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 43.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 997 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 428 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Gaziantep Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?

Gaziantep Afyonkarahisar arası otobüs ile 11 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Gaziantep ile Afyonkarahisar Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

Afyonkarahisar veya eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, aynı isimli ilin merkezidir. Mermercilik ve gıda sektöründe Türkiye içinde ve dışında isim yapmıştır. Şehrin Afyon olan ismi, 2005 yılında Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir.

arasi kac km

Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Buderim Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gladstone Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Surfers Paradise Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Southport Saat Kaç? Queensland, Avustralya -