Gaziantep Amasya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Gaziantep Amasya arası kaç km, Gaziantep Amasya arası kaç saat, Gaziantep Amasya Uçakla Kaç Saat?, Gaziantep Amasya Otobüsle Kaç Saat?, Gaziantep Amasya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Gaziantep Amasya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Gaziantep Amasya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Gaziantep - Amasya Arası

Araba Süresi: 7 saat 3 dakika 
Araba Mesafesi: 577 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 20 dakika 
Otobüs Mesafesi: 577 kilometre 
Otobüs Süresi: 10 saat 58 dakika 
Yürüme Mesafesi: 110 saat - 531 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 5 

Gaziantep Amasya Arası Kaç Km?

Gaziantep - Amasya arası 577 kilometre'dir.


Gaziantep Amasya Arabayla Kaç Saat?

Gaziantep Amasya arası araba ile 7 saat 3 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Gaziantep Amasya Arası Arabam Kaç Yakar?

Gaziantep Amasya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 577 kilometre mesafede 37.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 769 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 31.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 737 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 316 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Gaziantep Amasya Otobüsle Kaç Saat?

Gaziantep Amasya arası otobüs ile 10 saat 58 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Gaziantep Amasya Uçakla Kaç Saat?

Gaziantep Amasya arası uçak ile 1 saat 20 dakika sürer.


Gaziantep ile Amasya Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

Amasya, Amasya ilinin merkez şehridir.Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır. Anadolu'nun eski yerleşim alanlarından biridir.Hititlerden başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi olmuştur.

arasi kac km

Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Buderim Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gladstone Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Surfers Paradise Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Southport Saat Kaç? Queensland, Avustralya -