Gaziantep Ardahan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Gaziantep Ardahan arası kaç km, Gaziantep Ardahan arası kaç saat, Gaziantep Ardahan Uçakla Kaç Saat?, Gaziantep Ardahan Otobüsle Kaç Saat?, Gaziantep Ardahan Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Gaziantep Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar? ile Gaziantep Ardahan arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Gaziantep - Ardahan Arası

Araba Süresi: 10 saat 48 dakika 
Araba Mesafesi: 851 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 851 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 173 saat - 839 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Gaziantep Ardahan Arası Kaç Km?

Gaziantep - Ardahan arası 851 kilometre'dir.


Gaziantep Ardahan Arabayla Kaç Saat?

Gaziantep Ardahan arası araba ile 10 saat 48 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Gaziantep Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar?

Gaziantep Ardahan arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 851 kilometre mesafede 55.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1134 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 46.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1086 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 466 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Gaziantep Ardahan Otobüsle Kaç Saat?

Gaziantep Ardahan arası otobüs ile 15 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Gaziantep ile Ardahan Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir.

arasi kac km

Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Buderim Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gladstone Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Surfers Paradise Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Southport Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Hervey Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Rockhampton Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bundaberg Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mackaya Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Toowoomba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -