Iğdır Adana Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Iğdır Adana arası kaç km, Iğdır Adana arası kaç saat, Iğdır Adana Uçakla Kaç Saat?, Iğdır Adana Otobüsle Kaç Saat?, Iğdır Adana Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Iğdır Adana Arası Arabam Kaç Yakar? ile Iğdır Adana arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Iğdır - Adana Arası

Araba Süresi: 13 saat 6 dakika 
Araba Mesafesi: 1058 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 30 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1058 kilometre 
Otobüs Süresi: 18 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 210 saat - 1.027 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 11 

Iğdır Adana Arası Kaç Km?

Iğdır - Adana arası 1058 kilometre'dir.


Iğdır Adana Arabayla Kaç Saat?

Iğdır Adana arası araba ile 13 saat 6 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Iğdır Adana Arası Arabam Kaç Yakar?

Iğdır Adana arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1058 kilometre mesafede 68.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2476 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 58.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2270 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 974 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Iğdır Adana Otobüsle Kaç Saat?

Iğdır Adana arası otobüs ile 18 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Iğdır Adana Uçakla Kaç Saat?

Iğdır Adana arası uçak ile 1 saat 30 dakika sürer.


Iğdır ile Adana Hakkında Genel Bilgiler

Iğdır, Iğdır ilinin merkezi olan şehirdir. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın yüzölçümünün üçte ikisi, il merkezine bağlı Suveren köyü'nün sınırları içindedir. Önemli bir kültür kavşağında bulunan Iğdır, Ermenistan ile de komşudur. Iğdır'ın iklimi Doğu Anadolu Bölgesi tipi Karasal İklimi'dir. Erzurum-Kars yaylasına göre daha yumuşak, yazlar ise daha uzun ve sıcak geçer.

Adana, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İlin yüzölçümü 13.844 km2dir. Adana'nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova'nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir. Adana; kuzeyinde Kayseri, doğusunda Osmaniye, kuzeydoğusunda Kahramanmaraş, güneydoğusunda Hatay, kuzeybatısında Niğde ve batısında Mersin illeri ve güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Adana, tipik Akdeniz iklimine sahiptir. Kışları ılık ve yağışlı, yazları ise sıcak ve kuraktır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -