İstanbul Şanlıurfa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

İstanbul Şanlıurfa arası kaç km, İstanbul Şanlıurfa arası kaç saat, İstanbul Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?, İstanbul Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?, İstanbul Şanlıurfa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, İstanbul Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar? ile İstanbul Şanlıurfa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İstanbul - Şanlıurfa Arası

Araba Süresi: 13 saat 31 dakika 
Araba Mesafesi: 1285 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1285 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 237 saat - 1.152 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 74 

İstanbul Şanlıurfa Arası Kaç Km?

İstanbul - Şanlıurfa arası 1285 kilometre'dir.


İstanbul Şanlıurfa Arabayla Kaç Saat?

İstanbul Şanlıurfa arası araba ile 13 saat 31 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


İstanbul Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar?

İstanbul Şanlıurfa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1285 kilometre mesafede 83.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3007 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 70.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2757 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1183 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


İstanbul Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?

İstanbul Şanlıurfa arası otobüs ile 19 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


İstanbul Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?

İstanbul Şanlıurfa arası uçak ile 1 saat 40 dakika sürer.


İstanbul ile Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul, Türkiye'de Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan şehir ve Türkiye'nin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.

Şanlıurfa, halk arasındaki kısa adıyla Urfa veya eski çağlarda bilinen adıyla Edessa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehridir.Şehrin yaklaşık 12 km kuzeydoğusunda, MÖ 10.000 yılına ait olduğu düşünülen ve dünyanın bilinen en eski tapınağı olan Göbeklitepe bulunmaktadır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -