İzmir Van Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

İzmir Van arası kaç km, İzmir Van arası kaç saat, İzmir Van Uçakla Kaç Saat?, İzmir Van Otobüsle Kaç Saat?, İzmir Van Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, İzmir Van Arası Arabam Kaç Yakar? ile İzmir Van arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İzmir - Van Arası

Araba Süresi: 21 saat 13 dakika 
Araba Mesafesi: 1785 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 10 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1785 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 gün 2 saat 55 dakika 
Yürüme Mesafesi: 323 saat - 1.649 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

İzmir Van Arası Kaç Km?

İzmir - Van arası 1785 kilometre'dir.


İzmir Van Arabayla Kaç Saat?

İzmir Van arası araba ile 21 saat 13 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


İzmir Van Arası Arabam Kaç Yakar?

İzmir Van arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1785 kilometre mesafede 116.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 4177 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 98.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 3829 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1643 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


İzmir Van Otobüsle Kaç Saat?

İzmir Van arası otobüs ile 1 gün 2 saat 55 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


İzmir Van Uçakla Kaç Saat?

İzmir Van arası uçak ile 2 saat 10 dakika sürer.


İzmir ile Van Hakkında Genel Bilgiler

İzmir, Türkiye'de Ege Bölgesi'nde yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehridir. Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.

Van, Türkiye'nin doğusundaki Van ilinde, çoğunlukla Kürt nüfuslu ve tarihsel olarak Ermeni nüfuslu bir şehirdir. Şehir, Van Gölü'nün doğu kıyısında yer almaktadır. Van, büyük bir kentsel alan olarak uzun bir geçmişe sahiptir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -