Kastamonu Adana Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kastamonu Adana arası kaç km, Kastamonu Adana arası kaç saat, Kastamonu Adana Uçakla Kaç Saat?, Kastamonu Adana Otobüsle Kaç Saat?, Kastamonu Adana Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kastamonu Adana Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kastamonu Adana arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kastamonu - Adana Arası

Araba Süresi: 7 saat 22 dakika 
Araba Mesafesi: 671 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 10 dakika 
Otobüs Mesafesi: 671 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 50 dakika 
Yürüme Mesafesi: 133 saat - 647 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 3 

Kastamonu Adana Arası Kaç Km?

Kastamonu - Adana arası 671 kilometre'dir.


Kastamonu Adana Arabayla Kaç Saat?

Kastamonu Adana arası araba ile 7 saat 22 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kastamonu Adana Arası Arabam Kaç Yakar?

Kastamonu Adana arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 671 kilometre mesafede 43.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1571 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 36.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1440 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 618 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kastamonu Adana Otobüsle Kaç Saat?

Kastamonu Adana arası otobüs ile 11 saat 50 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kastamonu Adana Uçakla Kaç Saat?

Kastamonu Adana arası uçak ile 1 saat 10 dakika sürer.


Kastamonu ile Adana Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Kastamonu ilinin merkez şehridir. Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde kurulu bulunan şehrin denizden yüksekliği 774 metredir.İlde iki çeşit iklim görülür Kuzeyinde Karadeniz iklimi güneyinde ise İç Anadolu'nun kara iklimi görülür. Kastamonu ilinde Türkiye'de açılan ilk "Kent Tarihi Müzesi" bulunmaktadır.

Adana, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İlin yüzölçümü 13.844 km2dir. Adana'nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova'nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir. Adana; kuzeyinde Kayseri, doğusunda Osmaniye, kuzeydoğusunda Kahramanmaraş, güneydoğusunda Hatay, kuzeybatısında Niğde ve batısında Mersin illeri ve güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Adana, tipik Akdeniz iklimine sahiptir. Kışları ılık ve yağışlı, yazları ise sıcak ve kuraktır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -