Kırklareli Afyonkarahisar Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Afyonkarahisar arası kaç km, Kırklareli Afyonkarahisar arası kaç saat, Kırklareli Afyonkarahisar Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Afyonkarahisar Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Afyonkarahisar arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Afyonkarahisar Arası

Araba Süresi: 7 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 651 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 651 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 
Yürüme Mesafesi: 100 saat - 528 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Afyonkarahisar Arası Kaç Km?

Kırklareli - Afyonkarahisar arası 651 kilometre'dir.


Kırklareli Afyonkarahisar Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Afyonkarahisar arası araba ile 7 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Afyonkarahisar arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 651 kilometre mesafede 42.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 974 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 35.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 752 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 323 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Afyonkarahisar arası otobüs ile 12 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Afyonkarahisar Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Afyonkarahisar veya eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, aynı isimli ilin merkezidir. Mermercilik ve gıda sektöründe Türkiye içinde ve dışında isim yapmıştır. Şehrin Afyon olan ismi, 2005 yılında Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -