Kırklareli Aksaray Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Aksaray arası kaç km, Kırklareli Aksaray arası kaç saat, Kırklareli Aksaray Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Aksaray Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Aksaray Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Aksaray Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Aksaray arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Aksaray Arası

Araba Süresi: 8 saat 57 dakika 
Araba Mesafesi: 871 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 871 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 
Yürüme Mesafesi: 155 saat - 800 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Aksaray Arası Kaç Km?

Kırklareli - Aksaray arası 871 kilometre'dir.


Kırklareli Aksaray Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Aksaray arası araba ile 8 saat 57 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Aksaray Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Aksaray arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 871 kilometre mesafede 56.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1303 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 47.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1007 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 432 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Aksaray Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Aksaray arası otobüs ile 14 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Aksaray Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Aksaray, Aksaray ilinin merkez ilçesi ile aynı ada sahip şehirdir.Aksaray'ın tarihi antik dönemlere kadar uzanmaktadır. Hititler devrinde Garsaura adıyla anılan yerleşim, son Kapadokya kralı Archelaos tarafından yeniden inşa edildi.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -