Kırklareli Amasya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Amasya arası kaç km, Kırklareli Amasya arası kaç saat, Kırklareli Amasya Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Amasya Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Amasya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Amasya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Amasya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Amasya Arası

Araba Süresi: 9 saat 50 dakika 
Araba Mesafesi: 887 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 887 kilometre 
Otobüs Süresi: 13 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 173 saat - 849 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Amasya Arası Kaç Km?

Kırklareli - Amasya arası 887 kilometre'dir.


Kırklareli Amasya Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Amasya arası araba ile 9 saat 50 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Amasya Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Amasya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 887 kilometre mesafede 57.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1327 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 48.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1025 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 440 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Amasya Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Amasya arası otobüs ile 13 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Amasya Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Amasya, Amasya ilinin merkez şehridir.Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır. Anadolu'nun eski yerleşim alanlarından biridir.Hititlerden başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi olmuştur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -