Kırklareli Ardahan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Ardahan arası kaç km, Kırklareli Ardahan arası kaç saat, Kırklareli Ardahan Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Ardahan Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Ardahan Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Ardahan arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Ardahan Arası

Araba Süresi: 18 saat 58 dakika 
Araba Mesafesi: 1662 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1662 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 51 dakika 
Yürüme Mesafesi: 330 saat - 1.591 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Ardahan Arası Kaç Km?

Kırklareli - Ardahan arası 1662 kilometre'dir.


Kırklareli Ardahan Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Ardahan arası araba ile 18 saat 58 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Ardahan Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Ardahan arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1662 kilometre mesafede 108.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2485 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 91.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1920 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 824 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Ardahan Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Ardahan arası otobüs ile 23 saat 51 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Ardahan Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -