Kırklareli Artvin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Artvin arası kaç km, Kırklareli Artvin arası kaç saat, Kırklareli Artvin Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Artvin Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Artvin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Artvin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Artvin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Artvin Arası

Araba Süresi: 17 saat 56 dakika 
Araba Mesafesi: 1511 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1511 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 7 dakika 
Yürüme Mesafesi: 309 saat - 1.492 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Artvin Arası Kaç Km?

Kırklareli - Artvin arası 1511 kilometre'dir.


Kırklareli Artvin Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Artvin arası araba ile 17 saat 56 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Artvin Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Artvin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1511 kilometre mesafede 98.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2259 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 83.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1746 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 749 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Artvin Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Artvin arası otobüs ile 23 saat 7 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Artvin Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin doğu ucunda bulunan bir şehirdir ve Artvin ilinin merkezidir. Artvin, Orta Çağ'da Gürcistan'ın bölgelerinden biri olan Klarceti'deki yerleşmelerden biriydi. Önemli yolların geçtiği bir kavşakta yer alıyordu.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -