Kırklareli Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Bartın arası kaç km, Kırklareli Bartın arası kaç saat, Kırklareli Bartın Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Bartın Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Bartın Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Bartın Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Bartın arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Bartın Arası

Araba Süresi: 7 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 648 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 648 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 55 dakika 
Yürüme Mesafesi: 115 saat - 553 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Bartın Arası Kaç Km?

Kırklareli - Bartın arası 648 kilometre'dir.


Kırklareli Bartın Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Bartın arası araba ile 7 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Bartın Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Bartın arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 648 kilometre mesafede 42.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 969 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 35.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 749 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 322 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Bartın Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Bartın arası otobüs ile 11 saat 55 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Bartın Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Bartın, Karadeniz Bölgesi'nin batı bölümünde yer alan ilin merkezidir. Şehirden geçen Bartın Çayı'ndan denize gemiyle gidilebilir. Bu özelliğiyle Türkiye'de deniz trafiğine uygun tek akarsudur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -