Kırklareli Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Batman arası kaç km, Kırklareli Batman arası kaç saat, Kırklareli Batman Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Batman Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Batman Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Batman Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Batman arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Batman Arası

Araba Süresi: 18 saat 17 dakika 
Araba Mesafesi: 1760 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1760 kilometre 
Otobüs Süresi: 22 saat 
Yürüme Mesafesi: 316 saat - 1.544 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Batman Arası Kaç Km?

Kırklareli - Batman arası 1760 kilometre'dir.


Kırklareli Batman Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Batman arası araba ile 18 saat 17 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Batman Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Batman arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1760 kilometre mesafede 114.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2632 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 96.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2033 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 873 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Batman Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Batman arası otobüs ile 22 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Batman Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -