Kırklareli Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Bolu arası kaç km, Kırklareli Bolu arası kaç saat, Kırklareli Bolu Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Bolu Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Bolu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Bolu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Bolu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Bolu Arası

Araba Süresi: 5 saat 36 dakika 
Araba Mesafesi: 491 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 491 kilometre 
Otobüs Süresi: 9 saat 
Yürüme Mesafesi: 94 saat - 454 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Bolu Arası Kaç Km?

Kırklareli - Bolu arası 491 kilometre'dir.


Kırklareli Bolu Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Bolu arası araba ile 5 saat 36 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Bolu Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Bolu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 491 kilometre mesafede 31.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 735 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 27.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 568 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 244 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Bolu Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Bolu arası otobüs ile 9 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Bolu Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Bolu, Bolu ilinin merkez ilçesi ve aynı adlı bir şehirdir.Bolu İl Merkezine göre; Dörtdivan, Yeniçağa ve Gerede İlçeleri doğuda, Mengen kuzeydoğuda, Göynük ve Mudurnu İlçeleri güneybatıda, Seben ve Kıbrıscık İlçeleri ise güneyde yer almaktadır. Bolu genellikle Batı Karadeniz ve Karadeniz iklim tiplerinin içinde yer almaktadır. Bunun yanında güneybatı bölümlerinde Marmara ve İç Anadolu iklim tipleri de görülmektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -