Kırklareli Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Bursa arası kaç km, Kırklareli Bursa arası kaç saat, Kırklareli Bursa Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Bursa Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Bursa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Bursa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Bursa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Bursa Arası

Araba Süresi: 4 saat 2 dakika 
Araba Mesafesi: 364 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 364 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 10 dakika 
Yürüme Mesafesi: 43 saat - 286 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 13 

Kırklareli Bursa Arası Kaç Km?

Kırklareli - Bursa arası 364 kilometre'dir.


Kırklareli Bursa Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Bursa arası araba ile 4 saat 2 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Bursa Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Bursa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 364 kilometre mesafede 23.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 545 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 20.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 421 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 181 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Bursa Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Bursa arası otobüs ile 8 saat 10 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Bursa Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Bursa Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr'dır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -