Kırklareli Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Çanakkale arası kaç km, Kırklareli Çanakkale arası kaç saat, Kırklareli Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 4 saat 16 dakika 
Araba Mesafesi: 334 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 334 kilometre 
Otobüs Süresi: 5 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 52 saat - 256 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 8 

Kırklareli Çanakkale Arası Kaç Km?

Kırklareli - Çanakkale arası 334 kilometre'dir.


Kırklareli Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Çanakkale arası araba ile 4 saat 16 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 334 kilometre mesafede 21.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 500 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 18.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 386 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 166 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Çanakkale arası otobüs ile 5 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -