Kırklareli Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Diyarbakır arası kaç km, Kırklareli Diyarbakır arası kaç saat, Kırklareli Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Diyarbakır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Diyarbakır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Diyarbakır Arası

Araba Süresi: 16 saat 51 dakika 
Araba Mesafesi: 1644 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1644 kilometre 
Otobüs Süresi: 21 saat 24 dakika 
Yürüme Mesafesi: 292 saat - 1.429 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Diyarbakır Arası Kaç Km?

Kırklareli - Diyarbakır arası 1644 kilometre'dir.


Kırklareli Diyarbakır Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Diyarbakır arası araba ile 16 saat 51 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Diyarbakır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1644 kilometre mesafede 106.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2458 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 90.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1899 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 815 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Diyarbakır arası otobüs ile 21 saat 24 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. İlin yüzölçümü 15.168 km²'dir. Valiliğin denizden yüksekliği 660 m'dir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -