Kırklareli Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Edirne arası kaç km, Kırklareli Edirne arası kaç saat, Kırklareli Edirne Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Edirne Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Edirne Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Edirne Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Edirne arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Edirne Arası

Araba Süresi: 1 saat 59 dakika 
Araba Mesafesi: 130 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 130 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 saat 
Yürüme Mesafesi: 25 saat - 125 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Edirne Arası Kaç Km?

Kırklareli - Edirne arası 130 kilometre'dir.


Kırklareli Edirne Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Edirne arası araba ile 1 saat 59 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Edirne Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Edirne arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 130 kilometre mesafede 8.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 195 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 7.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 151 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 65 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Edirne Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Edirne arası otobüs ile 1 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Edirne Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -