Kırklareli Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Elazığ arası kaç km, Kırklareli Elazığ arası kaç saat, Kırklareli Elazığ Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Elazığ Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Elazığ Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Elazığ Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Elazığ arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Elazığ Arası

Araba Süresi: 15 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 1430 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1430 kilometre 
Otobüs Süresi: 18 saat 3 dakika 
Yürüme Mesafesi: 265 saat - 1.296 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Elazığ Arası Kaç Km?

Kırklareli - Elazığ arası 1430 kilometre'dir.


Kırklareli Elazığ Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Elazığ arası araba ile 15 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Elazığ Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Elazığ arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1430 kilometre mesafede 93.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2138 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 78.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1652 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 709 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Elazığ Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Elazığ arası otobüs ile 18 saat 3 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Elazığ Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Elazığ, Türkiye'nin Elazığ ilinin merkezi olan şehir. Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer almaktadır.Elazığ ili, MÖ 4000'li yıllarda kurulan, Harput kentinin ovadaki devamıdır. Bu nedenle yıllarca Harput olarak anılmıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -