Kırklareli Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Gaziantep arası kaç km, Kırklareli Gaziantep arası kaç saat, Kırklareli Gaziantep Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Gaziantep Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Gaziantep arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Gaziantep Arası

Araba Süresi: 13 saat 33 dakika 
Araba Mesafesi: 1344 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1344 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 58 dakika 
Yürüme Mesafesi: 248 saat - 1.206 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Gaziantep Arası Kaç Km?

Kırklareli - Gaziantep arası 1344 kilometre'dir.


Kırklareli Gaziantep Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Gaziantep arası araba ile 13 saat 33 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Gaziantep arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1344 kilometre mesafede 87.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2010 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 73.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1553 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 667 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Gaziantep arası otobüs ile 14 saat 58 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Gaziantep Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -