Kırklareli Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Giresun arası kaç km, Kırklareli Giresun arası kaç saat, Kırklareli Giresun Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Giresun Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Giresun Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Giresun Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Giresun arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Giresun Arası

Araba Süresi: 14 saat 10 dakika 
Araba Mesafesi: 1211 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1211 kilometre 
Otobüs Süresi: 17 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 238 saat - 1.159 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Giresun Arası Kaç Km?

Kırklareli - Giresun arası 1211 kilometre'dir.


Kırklareli Giresun Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Giresun arası araba ile 14 saat 10 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Giresun Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Giresun arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1211 kilometre mesafede 78.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1811 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 66.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1399 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 601 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Giresun Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Giresun arası otobüs ile 17 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Giresun Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Giresun, Giresun'un merkez ilçesi olup, batısında Bulancak, güney ve güneydoğusunda Dereli ve doğusunda Keşap ile çevrilidir. Şehrin başlıca gelir kaynağı fındıktır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -