Kırklareli Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Gümüşhane arası kaç km, Kırklareli Gümüşhane arası kaç saat, Kırklareli Gümüşhane Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Gümüşhane Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Gümüşhane Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Gümüşhane Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Gümüşhane arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Gümüşhane Arası

Araba Süresi: 14 saat 9 dakika 
Araba Mesafesi: 1245 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1245 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 19 dakika 
Yürüme Mesafesi: 245 saat - 1.195 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Gümüşhane Arası Kaç Km?

Kırklareli - Gümüşhane arası 1245 kilometre'dir.


Kırklareli Gümüşhane Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Gümüşhane arası araba ile 14 saat 9 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Gümüşhane Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Gümüşhane arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1245 kilometre mesafede 80.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1862 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 68.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1438 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 618 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Gümüşhane Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Gümüşhane arası otobüs ile 15 saat 19 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Gümüşhane Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Gümüşhane, Gümüşhane ilinin aynı isimli merkez ilçesi olan yönetsel birimdir.Şehir ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden almıştır. Bizans döneminde şehrin bulunduğu bölge Haldia (Chaldia) isimleri ile bilinmektedir. 17. yüzyıldan itibaren Osmanlı kaynaklarında yerleşim Gümüşhane olarak adlandırılmaya başlanmıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -