Kırklareli Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Hatay arası kaç km, Kırklareli Hatay arası kaç saat, Kırklareli Hatay Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Hatay Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Hatay Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Hatay Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Hatay arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Hatay Arası

Araba Süresi: 13 saat 27 dakika 
Araba Mesafesi: 1298 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1298 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 235 saat - 1.187 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Hatay Arası Kaç Km?

Kırklareli - Hatay arası 1298 kilometre'dir.


Kırklareli Hatay Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Hatay arası araba ile 13 saat 27 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Hatay Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Hatay arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1298 kilometre mesafede 84.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1941 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 71.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1500 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 644 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Hatay Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Hatay arası otobüs ile 19 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Hatay Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Hatay, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde, Akdeniz'in doğu ucunda kıyıları olan bir ilidir.Hatay, 1930'larda ortaya atılmış bir yer adıdır. Osmanlı döneminde bugünkü Hatay'ın kapsadığı topraklar İskenderun veya Antakya olarak adlandırılıyordu.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -