Kırklareli İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli İstanbul arası kaç km, Kırklareli İstanbul arası kaç saat, Kırklareli İstanbul Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli İstanbul Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli İstanbul Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli İstanbul Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli İstanbul arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - İstanbul Arası

Araba Süresi: 2 saat 46 dakika 
Araba Mesafesi: 200 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 200 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 
Yürüme Mesafesi: 36 saat - 178 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 86 

Kırklareli İstanbul Arası Kaç Km?

Kırklareli - İstanbul arası 200 kilometre'dir.


Kırklareli İstanbul Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli İstanbul arası araba ile 2 saat 46 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli İstanbul Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli İstanbul arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 200 kilometre mesafede 13.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 299 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 11.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 231 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 100 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli İstanbul Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli İstanbul arası otobüs ile 3 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile İstanbul Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

İstanbul, Türkiye'de Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan şehir ve Türkiye'nin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -