Kırklareli İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli İzmir arası kaç km, Kırklareli İzmir arası kaç saat, Kırklareli İzmir Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli İzmir Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli İzmir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli İzmir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli İzmir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - İzmir Arası

Araba Süresi: 6 saat 49 dakika 
Araba Mesafesi: 688 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 688 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 78 saat - 464 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 19 

Kırklareli İzmir Arası Kaç Km?

Kırklareli - İzmir arası 688 kilometre'dir.


Kırklareli İzmir Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli İzmir arası araba ile 6 saat 49 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli İzmir Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli İzmir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 688 kilometre mesafede 44.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1029 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 37.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 795 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 341 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli İzmir Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli İzmir arası otobüs ile 11 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile İzmir Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

İzmir, Türkiye'de Ege Bölgesi'nde yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehridir. Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.Yüzölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -