Kırklareli Karabük Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Karabük arası kaç km, Kırklareli Karabük arası kaç saat, Kırklareli Karabük Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Karabük Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Karabük Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Karabük Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Karabük arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Karabük Arası

Araba Süresi: 6 saat 45 dakika 
Araba Mesafesi: 610 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 610 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 57 dakika 
Yürüme Mesafesi: 118 saat - 572 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Karabük Arası Kaç Km?

Kırklareli - Karabük arası 610 kilometre'dir.


Kırklareli Karabük Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Karabük arası araba ile 6 saat 45 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Karabük Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Karabük arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 610 kilometre mesafede 39.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 912 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 33.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 705 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 303 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Karabük Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Karabük arası otobüs ile 7 saat 57 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Karabük Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Karabük, Karabük ilinin merkez ilçesi. Karabük merkez olmasına rağmen, Safranbolu ilçesi tarihsel evleri sebebiyle ismini daha çok duyurmuştur. Bunun yanında Türkiye'nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu Karabük merkezinde, bu fabrika sayesinde geniş bir iş sahası oluşturularak Karabük'ün gelişimi sağlanmıştır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -