Kırklareli Karaman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Karaman arası kaç km, Kırklareli Karaman arası kaç saat, Kırklareli Karaman Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Karaman Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Karaman Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Karaman Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Karaman arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Karaman Arası

Araba Süresi: 10 saat 55 dakika 
Araba Mesafesi: 1015 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1015 kilometre 
Otobüs Süresi: 13 saat 37 dakika 
Yürüme Mesafesi: 161 saat - 828 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Karaman Arası Kaç Km?

Kırklareli - Karaman arası 1015 kilometre'dir.


Kırklareli Karaman Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Karaman arası araba ile 10 saat 55 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Karaman Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Karaman arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1015 kilometre mesafede 66.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1518 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 55.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1173 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 504 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Karaman Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Karaman arası otobüs ile 13 saat 37 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Karaman Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Karaman, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan aynı adlı ilin merkez ilçesi. Önemli bir ticaret, kültür ve sanat merkezidir. MÖ 8000'lerden itibaren yerleşilen Karaman ve yöresi; yer altı şehirleri, mağaralar ve inanç merkezlerine sahiptir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -