Kırklareli Kars Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Kars arası kaç km, Kırklareli Kars arası kaç saat, Kırklareli Kars Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Kars Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Kars Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Kars Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Kars arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Kars Arası

Araba Süresi: 18 saat 30 dakika 
Araba Mesafesi: 1638 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1638 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 4 dakika 
Yürüme Mesafesi: 324 saat - 1.590 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Kars Arası Kaç Km?

Kırklareli - Kars arası 1638 kilometre'dir.


Kırklareli Kars Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Kars arası araba ile 18 saat 30 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Kars Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Kars arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1638 kilometre mesafede 106.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2449 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 90.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1892 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 812 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Kars Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Kars arası otobüs ile 23 saat 4 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Kars Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Kars, Kars ilinin merkez ilçesidir. Türkiye'nin rakımı en yüksek il merkezlerinden biri olan, köyleri ile birlikte nüfusu 100 bini aşan şehirlerinden biridir. Merkez ilçeye bağlı, 23 mahalle ve 72 köy bulunmaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -