Kırklareli Kayseri Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Kayseri arası kaç km, Kırklareli Kayseri arası kaç saat, Kırklareli Kayseri Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Kayseri Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Kayseri Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Kayseri arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Kayseri Arası

Araba Süresi: 10 saat 13 dakika 
Araba Mesafesi: 983 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 983 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 2 dakika 
Yürüme Mesafesi: 185 saat - 899 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Kayseri Arası Kaç Km?

Kırklareli - Kayseri arası 983 kilometre'dir.


Kırklareli Kayseri Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Kayseri arası araba ile 10 saat 13 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Kayseri arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 983 kilometre mesafede 63.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1470 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 54.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1136 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 488 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Kayseri Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Kayseri arası otobüs ile 12 saat 2 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Kayseri Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Kayseri, Türkiye'nin bir ilidir.Türkiye'nin toplam nüfus bakımından en kalabalık 14. şehri olup yüzölçümü olarak Türkiye'nin en büyük 8. ilidir. İç Anadolu’nun büyük ticaret ve sanayi merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -