Kırklareli Konya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Konya arası kaç km, Kırklareli Konya arası kaç saat, Kırklareli Konya Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Konya Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Konya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Konya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Konya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Konya Arası

Araba Süresi: 9 saat 26 dakika 
Araba Mesafesi: 904 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 904 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 139 saat - 719 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Konya Arası Kaç Km?

Kırklareli - Konya arası 904 kilometre'dir.


Kırklareli Konya Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Konya arası araba ile 9 saat 26 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Konya Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Konya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 904 kilometre mesafede 58.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1352 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 49.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1045 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 449 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Konya Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Konya arası otobüs ile 15 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Konya Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Konya, Türkiye'nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 31 ilçeden oluşur.1875'te kurulan Konya Belediyesi, 1987'de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince "büyükşehir" statüsüne kavuşmuş olup 1989'dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -