Kırklareli Mersin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Mersin arası kaç km, Kırklareli Mersin arası kaç saat, Kırklareli Mersin Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Mersin Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Mersin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Mersin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Mersin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Mersin Arası

Araba Süresi: 11 saat 33 dakika 
Araba Mesafesi: 1140 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1140 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 24 dakika 
Yürüme Mesafesi: 192 saat - 982 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Mersin Arası Kaç Km?

Kırklareli - Mersin arası 1140 kilometre'dir.


Kırklareli Mersin Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Mersin arası araba ile 11 saat 33 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Mersin Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Mersin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1140 kilometre mesafede 74.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1705 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 62.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1317 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 565 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Mersin Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Mersin arası otobüs ile 15 saat 24 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Mersin Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Mersin, Türkiye'nin bir ilidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye'nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -